portál o slovenskom dizajne
KEMCREATION

predstavuje skupinku ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť rôzne elementy vizuálnej komunikácie pod jednu strechu a tým ponúkať výtvarné realizácie viacerých druhov.

MAĽBA NA STENU

REKLAMA A STREETART

ORIGINÁLNE VÝROBKY

http://www.malovanie-na-steny.sk/

deja vu

MAĽBA – nástenná maľba kokteilového baru v sýto-ružovej a sivej farebnej kombinácii. Maľba vytvára jemne dráždivý kontrast elegantných kriviek a rastlinných prvkov.

dizajn byt

MAĽBA + DIZAJN – predstava klienta bola, mať živý priestor s mladým nádychom a vkusným zladením farieb.V troch farebných kombináciách – obývačka,dvoch – v spálni a chodbe.Ručne maľovaný nástenný dizajn s dávkou vtipu a ostro vyhradenými farebnými prechodmi medzi jednotlivými plochami.Zariadenie je farebne zosúladené z farbami maľby a taktiež dvere a zárubne,aby priestor pôsobil celistvo

OYSHI SUSHI

DIZAJN – kompletný redizajn interiéru na jednoduchý japonský štýl. Na získanie čo najväčšieho počtu sedení v malom priestore sme vybudovali malé pódium oddelené od vedlajšieho sedenia bambusovým paravánom. V interiéri je použitý drevený masív a na stenách betónový poter napustený jemne dobiela. Tento efekt dodáva priestoru prírodnú surovosť. Na zjemnenie sa vymurovali nástenné police s malými bonsajmi nasvietené mäkkým oranžovým svetlom, ktoré je použité aj pod barovým pultom. Priestor tak pôsobí jednoducho a zároveň útulne.