portál o slovenskom dizajne
začiatok
27 Sep 2014
koniec
28 Sep 2014
čas
09:00
kde
ČZU v Praze
Kamýcká 129
Praha
link
napísal/a
sharuj googli
likuj

SPLASH 2014

V dňoch 27. a 28. septembra bude prebiehať ďalší už desiaty ročník grafickej konferencie SPLASH 2014 v ČZU v Prahe. Po oba dni na návštevníkov čaká množstvo prednášok a workshopov ako na 2D tak 3D zameranie. Aj tento rok samotnú akciu doplnia zaujímavý showroom a plno prekvapení.

Tohtoročný ročník prináša opäť zaujímavé osobnosti zo sveta grafiky. Jakub Krompolc, ktorý má na svedomí rigovanie vo filmoch ako je Total Recall či jeho kolega Pavel Kacerle, ktorý dáva filmovým scénam tú správnu atmosféru v podobe nasvietenia takých snímok ako je napríklad Iron Man 3 sa letos pripojí až zo Singapore. Zastúpená je aj ilustrácia, ktorú zastupuje Jan Doležálek či aj slovenský mág Michal Ivan! Rôznorodosť, v ktorej si nájde každý to svoje podporí aj animátor Pavel Hrunoš či Tomáš Muller. Týmto však zoznam prednášajúcich nekončí a všetkých nájdete na stránkach akcie, kde je už aj program.

Udalosť organizuje server Maxarea.com, dlhoročný podporovateľ počítačovej grafiky. Návštevníkmi sú potom ľudia zo zastúpených aj spriaznených odborov, či už profesionáli zo štúdií a firiem, freelanceri, vývojári ale aj začínajúci grafici, ktorí prichádzajú hlavne získať toľko dôležité informácie, know-how a samozrejme neoceniteľné kontakty.

Organizátori sa tešia 27. a 28. septembra 2014!

blog comments powered by Disqus