portál o slovenskom dizajne
začiatok
07 Oct 2014
koniec
12 Oct 2014
kde
Bratislava
link
napísal/a
sharuj googli
likuj

SLOVAK FASHION WEEK

Na Slovensku sa zrodil nový a unikátny formát módneho podujatia Slovak Fashion Week. Slovenská móda v prvom ročníku tohto podujatia naberá nový rozmer.

Cieľom je zapojiť módu vo všetkých jej podobách, ukázať rôznorodosť tohto segmentu a aktivovať všetky časti módneho ekosystému.


Slovak Fashion Week kombinuje moderné prezentácie s klasickými prvkami kvalitného módneho dizajnu. Princíp slovenského týždňa módy je odlišný od tých svetových, pretože vychádza z lokálnych podmienok. Opiera sa o intenzívnu medzinárodnú spoluprácu a kombinuje svetové s domácim. Slovak Fashion Week je jediné podujatie na Slovensku, ktoré zúročí celoročnú snahu dizajnérov a ich spolupracovníkov do jedného, silne viditeľného týždňa. Rôznorodý program zaujme odbornú, aj laickú verejnosť.
Slovak Fashion Week sa orientuje na biznis výsledky a má dosah na kariérny rast zúčastnených dizajnérov. Neoddeliteľnou súčasťou je cielený a aktívny networking. 
Slovak Fashion Council módu považuje za významnú časť našej ekonomiky, kultúry a turizmu. Jej zviditeľnením a kvalitou pomáha budovať lepšie meno Slovenska doma aj v zahraničí.

 

blog comments powered by Disqus