portál o slovenskom dizajne
začiatok
13 Dec 2014
koniec
14 Dec 2014
Registrácia do:
25 Nov 2014 23:00
čas
12:00
kde
Stará tržnica
Námestie SNP 25
Bratislava
link
napísal/a
sharuj googli
likuj

Výzva: Urban Market 2014 (Winter Edition)

Urban Market sa po pol roku opäť vracia do Starej tržnice! Po farebnom jarnom vydaní sa už na vás chystá jeho zimná edícia v bielej téme, ktorá prinesie aj oslavu piatych narodenín s tými najlepšími slovenskými a českými dizajnérmi, ako aj dizajnérmi z iných krajín. Vystúpte z davu a zapojte sa aj vy!

OPEN CALL: Staňte sa súčasťou zimnej edície Urban Marketu 2014 (Winter Edition) a píšte nám na info@urbanmarket.sk

Chceme, aby dobré veci boli stále videné.

Ak ste čo i len trošku kreatívna bytosť, predajca vecí nápaditých a kvalitných, alebo priamo dizajnér, handmadeista, návrhár, vymýšľač, umelec alebo hocikto, kto chce byť súčasťou Urban Marketu 2014 (Winter Edition), neváhajte nám napísať na info@urbanmarket.sk. Otáľanie sa nevypláca, registrácia trvá len do 25. novembra.

Urban Market čakajú na piate výročie viaceré zmeny. Namiesto troch dní sa po novom bude konať dva - v sobotu a v nedeľu, v sobotný večer nás však čaká Late Night Shopping v rámci predĺžených otváracích hodín do 23:00. V piatkový večer sa na dva dni venované dizajnu nažhavíme na warm-up párty v KC Dunaj~, ktorej pokračovanie je pripravené aj na nasledujúcu, horúcu sobotnú noc. Kto chce byť übercool, nech už teraz začne vymýšľať párty outfit v štýle našej zimnej témy, ktorou je BIELA. 

Termín konania marketu: 13. - 14. 12. 2014
Všetky informácie ohľadne registrácie získate na: info@urbanmarket.sk
Sprievodné podujatia už od 12. 12. 2014

Čerstvé Ovocie
web: www.cerstveovocie.sk
facebook: https://www.facebook.com/cerstveovocie

Urban Market
web: www.urbanmarket.sk
facebook: https://www.facebook.com/urbanmarketofficial

Od roku 2010 sa na Urban Markete zúčastnilo množstvo slovenských a zahraničných módnych návrhárov, dizajnérov, kreatívcov, handmade výrobcov a ich počet sa naďalej zväčšuje a škála rozširuje. Okrem dizajnu a ručne robených autorských diel ponúkame tiež možnosť zúčastniť sa workshopov, prednášok, diskusií, koncertov, výstav, aj zhliadnúť čosi zo streetartu a graffiti. Jednoducho pestrý program, vďaka ktorému môžete zažiť kultúru a umenie v ich najrozmanitejších podobách na jednom mieste.

Návštevníkom chceme ponúknuť autentickú tvorbu, ktorá vychádza z rôznych techník výroby a je vytváraná z rôznych materiálov, vždy však nesie estetický odkaz a dušu svojho tvorcu. Predajcom chceme ponúknuť čo najlepší priestor na prezentáciu, ktorú určuje ich talent, kreativita, skúsenosti a zručnosť.

Urban Market je najvýraznejším a najväčším alternatívnym podujatím na Slovensku zameraným na prezentáciu súčasnej módy, amatérskej, ale aj profesionálnej kreatívnej tvorby, dizajnu, streetartu a mladého umenia.

blog comments powered by Disqus