portál o slovenskom dizajne
Uzávierka súťaže
27 Mar 2015
link
napísal/a
sharuj googli
likuj

Oslávte 20 rokov súťaže Mladý obal!

Pripite jubilejnému 20. ročníku súťaže Mladý obal na zdravie a vytvorte čo najdôvtipnejší obal na tému "Všetko najlepšie". V tomto ročníku súťaže sa hľadajú obaly, ktoré oslavu priamo evokujú. Ponorte sa do slávnostnej atmosféry a zamyslite sa nad tým, aký obal by ste dali Vy svojmu obľúbenému výrobku pri príležitosti podobného jubilea.

Ako by mohla vyzerať výročná edícia vášho obľúbeného nápoja, parfumu, čokolády, čaju alebo technologickej hračky, jednoducho čohokoľvek čo máte radi a chcete si vyskúšať zabaliť to nejako výnimočne. Urobte z obyčajného výrobku malý darček, ktorým firma upozorní zákazníkov na svoje výročie a zároveň ich poteší. Vytvorte limitovanú kolekciu, slávnostný vzor prebalu, alebo k navrhovaniu Vášho obalu využite číslicu jubilea. Súťažným návrhom môže byť aj originálny baliaci papier či univerzálny obal alebo krabička na akýkoľvek darček. Nezabudnite, že aj takýto obal musí byť v niečom inovatívny.

Súťaž je určená mladým dizajnérom do 30 rokov a je rozdelená do dvoch kategórií: do prvej môžu svoje diela prihlasovať študenti vysokých škôl a mladí dizajnéri do 30 rokov; do druhej naopak študenti stredných a vyšších odborných škôl. Víťaz kategórie vysokých škôl si aj tento rok odnesie 30 000 Kč a jeden z víťazov bude po vyhlásení vybraný firmou Model Obaly na 3 týždennú honorovanú stáž v jej inovačnom centre. Čakajú aj ďalšie finančné odmeny a vecné ceny od partnerov súťaže. Aj v tomto roku bude udelená osobitná cena CZECHDESIGNU.

Súťažiaci sa môžu registrovať pomocou online registračného formulára na stránkach mlady-obal.cz, v ktorom im bude pridelený jedinečný identifikačný kód. Až potom je možné zaslať svoju prácu poštou na adresu organizátora. Uzávierka pre zaslanie súťažných prác je 27. marca.

blog comments powered by Disqus