portál o slovenskom dizajne
koniec
19 Dec 2015
Uzávierka zaslania návrhov
19 Dec 2015
link
napísal/a
sharuj googli
likuj

Argus hľadá nové logo – zúčastnite sa súťaže a vyhrajte

 

Spoločnosť Argus, spol. s r.o. vyhlásila súťaž o návrh redizajnu loga a prvkov corporate identity. Autor najlepšieho návrhu bude odmenený sumou 500€. Uzávierka súťaže je 19.12.2015.

   Rok 2016 bude pre spoločnosť výnimočný tým, že dosiahne 25 rokov pôsobenia na trhu. Pri tejto príležitosti vznikla požiadavka na vizuálnu premenu loga a prvkov corporate identity.

 Zadávateľ sa zameriava na polygrafickú výrobu, dizajn a produkciu blahoprajných kariet, školských potrieb, sortimentu produktov darčekového balenia a detského sortimentu.

  Hlavnými požiadavkami na nový symbol sú zapamätateľnosť, originalita, zrozumiteľnosť, nezameniteľnosť, široká použiteľnosť a variabilita pri umiestňovaní na rôzne povrchy.

   Návrh by mal vychádzať zo súčasného loga a vystihovať víziu a filozofiu spoločnosti: „Na detaile záleží.“

  Víťazný symbol sa bude objavovať na produktoch, firemných tlačovinách či propagačných predmetoch.

  Prihlásiť sa môže ktokoľvek, stačí poštou zaslať návrh spolu s podpísaným prihlasovacím formulárom. Posledný termín na zapojenie sa je 19.12.2015.

  Všetky súťažné návrhy budú 22.1.2016 zverejnené na firemnej webstránke a súčasne vystavené na firemnej prezentácii v Chateau Krakovany na jar 2016.

Detailné podmienky súťaže, ďalšie informácie o spoločnosti, súčasné logo a inšpiráciu môžete nájsť na web stránke: http://www.argus-sk.sk/sutaz

blog comments powered by Disqus