portál o slovenskom dizajne
Jelly Meeting vol. 2
pridané
05 May 2012
napísal/a
info
Connect je nové coworkingové centrum v Bratislave. Najväčším benefitom Connectu je, že okrem celkovej podpory podnikateľov vytvárame hlavne existenciu komunity, ktorá vzniká už teraz na pravidelných J...
link
sharuj googli
likuj

Jelly Meeting vol. 2

Jelly Meeting je pravidelné stretnutie budúcich členov coworkingu Connect, za účelom vzájomného spoznávania sa. Organizujeme ho každý druhý týždeň pre všetkých, ktorý sa chcú dozvedieť viac o tom, čo je to coworking a ako funguje. Pravidelne predstavujeme zaujimavých ľudí a ich projekty, dávame priestor investorom na predstavenie aktuálnych výziev, jednoducho povedané - spájame. Naposledy sme sa stretli 2.mája v Klube umelcov, ďalšie stretnutie bude 16.mája 2012 na tom istom mieste.

A ako to prebiehalo naposledy? Hneď ráno prišiel Matúš Valter z Cocopindy a v otvorenej diskusií nám porozprával o tom, s akým konceptom začínal rozbiehať kreatívne podnikanie s tričkami, ako ho musel upravovať a prispôsobovať trhu. Nie je predsa nič lepšie ako počuť príklady z praxe a poučiť sa nie na vlastných, ale cudzích chybách. Matúšovi držíme palce, má skvelé nápady a podľa toho čo rozprával aj kopec spokojných zákazníkov. A dôkazom toho, že nehovoríme len tak do vetra a naozaj spájame je, že značka Cocopinda spoznala na Jelly Meetingu značku Little Monster. Črtá sa nám prvá spolupráca – go ahead!

Spoločnosť Fitmix, ktorá nám priniesla ochutnávku čerstvých štiav tiež neobišla naprázdno. Keďže sa Jelly Meetingu zúčastnila aj Saša Šmidaková, zástupkyňa značky www.sashe.sk a organizátorka vikendového Sashe Art Pikniku, ktorá tiež hľadá pre svoju prácu zaujímavý priestor – ochutnala a objednala si na spomínaný piknik niekoľko štiav pre jeho predavajúcich. Tak aj takto to robíme!

Popoludní opäť prišli zástupcovia spoločnosti Weidner Investments a porozprávali nám konkrétne príklady z praxe. Marek Dúbravík bližšie predstavil projekt www.investujmyšlienku.sk. Jedna z účastníčok a výherkyňa nášho žrebovania o členstvo v Connect Manj, prejavila záujem a už priamo na mieste konzultovala so zástupcami svoj projekt. Výborne, takto sa to robí. Manj Carthigaser je pôvodom Indka, do Bratislavy sa presťahovala pred 2,5 rokom a založila spoločnosť Misfit Bratislava, cez ktorú prevádzkuje Bootcamp Fitness www.bootcampfitness.sk – program založený na telesnej hmotnosti a intervalovom tréningu. 

Michal, ktorý prišiel v ranných hodinách má v pláne založiť Občianske združenie, ktoré sa bude venovať mládeži – organizovať rôzne projekty, workshopy a podporovať mladých ľudí v podnikaní a motivovať ich v premýšlaní nad vlastnou budúcnosťou. Lepšie miesto ako Connect si vybrať nemohol!

Na terase prebiehalo veľa diskusií, ľudia sa zoznamovali, občerstvovali dobrotami od www.jemine.sk a www.moshimoshi.sk, za čo im týmto veľmi ďakujeme. Fotografi fotili a točili video, špeciálne poďakovanie patrí firme Adbee Digital www.adbee.sk a fotografovi Vladovi Anjelovi www.vladoanjel.sk. 

A čo vy? Ešte stále si myslíte, že sa na Jelly meeting neoplatí príjsť? My ostatní sa vidíme na ďalšom stretnutí, opäť v Klube umelcov, o dva týždne 16.mája.

Lovu nových biznis partnerov, priateľov a investorov zdar!

Autor: Janica Lacová, manager pre PR & Marketing, Connect

blog comments powered by Disqus