portál o slovenskom dizajne
Dobre ráno, kreativita!
pridané
01 Jun 2012
napísal/a
info
Connect je nové coworkingové centrum v Bratislave. Najväčším benefitom Connectu je, že okrem celkovej podpory podnikateľov vytvárame hlavne existenciu komunity, ktorá vzniká už teraz na pravidelných J...
link
sharuj googli
likuj

Dobre ráno, kreativita!

...“bolo to inšpiratívne a efektívne“, „maximálne praktické a interaktívne“, „určite prídeme aj nabudúce“, „výborná organizácia podujatia“, „konečne workshop v angličtine aj v Bratislave“, „jednoduché, v praxi použiteľné metódy“...

Takéto aj iné prívlastky získal od účastníkov prvý kreatívny LAB na Slovensku organizovaný Connectom, ktorý sa konal v pondelok, 28.mája 2012 v budúcich pracovných priestoroch tohto coworkingového centra, v Cvernovke.

Connectu sa v spolupráci s Good Morning Creativity – teamom medzinárodných facilitátorov a trénerov pôsobiacich v Paríži, ktorí inšpirujú lídrov ako inovať a rozvíjať kreatívne myslenie manažérov, podnikateľov a mladých ľudí podarilo vytvoriť prvý zažitkový seminár v Bratislave.

Po úspešnom prvom stretnutí je na pláne niekoľko ďalších aktivít, ktoré bude organizačný team z Connectu pripravovať. Momentálne okrem kreatívnych stretnutí pravidelne dvakrát do mesiaca Connect organizuje Jelly meetingy - stretnutia na ktorých sa ľudia zo všetkých pracovných oblastí navzájom spoznávajú, nadväzujú kontakty, inšpirujú sa, riešia reálne problémy s praxe a delia sa o svoje skúsenosti. Vstup je voľný pre každého.

Cieľom Connectu je budovať etické podnikateľské prostredie, spájať, podporovať rozvoj nových myšlienok, ideí a projektov od poskytnutia priestoru, cez know-how až po financovanie.

Viac informácii o Connecte a pripravovaných worshopoch si možete prečítať tu:

www.connect-network.com


autor: Janica Lacová

blog comments powered by Disqus