portál o slovenskom dizajne
Fénix vyberal nové etikety zo 400 návrhov, poznáme víťaza
pridané
14 Jul 2013
napísal/a
info
Podnikateľ (22) v oblasti Grafiky najmä 3D (7rokov) momentálne s ateliérom  v Prahe. Budem rád ak sa mi ozvete ohľadom požiadavky na 3D vizualizáciu, proste Niečoho. A dúfam, že ak si pozriete moje portfólio na webe, budete mať chuť ozvať sa mi. 

web
sharuj googli
likuj

Fénix vyberal nové etikety zo 400 návrhov, poznáme víťaza

Dňa 25.06.2013 sa konalo slávnostné uvedenie dizajnových Fliaš na trh v Pražskom klube LaFabrika.

Dizajnéri Ivan Štindl, Václav Havlíček a Patrik Sobek zvíťazili v súťaži na nové etikety piva Fénix. Súťaž vznikla v rámci projektu Fénix ateliér, ktorý vyzval všetkých kreatívnych výtvarníkov aby sa zapojili do súťaže o najlepší dizajn etikety. Do súťaže prišlo viace ako 400 návrhov.

Odborná porota v zložení Milan Cais, Jana Vinšová, Tereza Houdková a Jana Kománková vybrala 12 najlepších návrhov. Víťazné trio potom určilo hlasovanie fanúšikov na Facebooku. Dizajnéri získali cenu v podobe vlastného ateliéru na rok a finančnú odmenu 20 000 KČ.

Súťaž Fénix ateliér bola zverejnená koncom roka 2012 aj na portály DESIGNBY.sk, vďaka ktorej ju Patrik Sobek objavil a zároveň sa stal jedným z 3 víťazov.

Viac sa dočítate na domovskéj stránke samotného prazdroja : http://www.prazdroj.cz/cz/media/archiv-tiskovych-zprav/tiskove-zpravy/1227-psenicne-pivo-fenix-uvadi-lahve-od-mladych-designeru-jejichz-patronem-je-milan-cais

alebo na FB: Fénix Inspiration: https://www.facebook.com/fenixinspiration?fref=ts

blog comments powered by Disqus