portál o slovenskom dizajne

podmienky používania portálu DESIGNBY.slovakia

POJMY

prevádzkovateľ = DESIGNBY.sk
užívateľ / registrovaný užívateľ = fyzická alebo právnická osoba používajúca služby DESIGNBY.sk

PODMIENKY a PRAVIDLÁ užívania portálu DESIGNBY.sk

Táto web stránka obsahuje podmienky a pravidlá užívania portálu DESIGNBY.sk. Prosíme Ťa aby si si ich pozorne prečítal/a. Vzhľadom na fakt, že počas existencie portálu sa tieto pravidlá môžu meniť je dobré navštevovať túto stránku pravidelne.

Užívaním nášho portálu prehlasuješ, že súhlasíš s nasledujúcimi PODMIENKAMI a PRAVIDLAMI. Ak tieto pravidlá neakceptuješ, prosíme Ťa aby si náš portál ani naše služby nepoužíval/a.

REGISTROVANÍM na stránke DESIGNBY.sk získavaš možnosť pridávať obsah (typy: dizajn, článok, fotoreport, event, video a pracovná ponuka) a prispievať tak do rôznych sekcií. Registrácia nie je potrebná pre pridanie komentára do diskusie pod príspevkom ani pre pridanie ratingu pre vybrané druhy obsahu.

Na registráciu musíš mať vlastný email. Každý dizajnér sa môže zaregistrovať iba jeden krát. Výnimkou je, keď je zadané štúdio a zvlášť dizajnéri.

Zaregistrovaním sa zaručuješ, že si spôsobilý/á na jeho používanie.

Zaručuješ, že informácie, ktoré v registrácii a tvojom profile uvedieš sú pravdivé, správne, kompletné a súčasné. Preto prosíme o udržiavanie a aktualizovanie dát uvedených v registrácii.

Tiež zodpovedáš za pravdivosť a správnosť všetkých informácií, ktoré cez portál poskytuješ. Ak poskytneš klamlivé, zavádzajúce, nekompletné či neaktuálne informácie, alebo designby.sk má rozumný dôvod na takéto podozrenie, máme právo Tvoje konto pozastaviť alebo úplne zrušiť.

Registrovať sa môžeš vypísaním registrácie (prihlasovací email a heslo) po kliknutí na LOGIN/REGISTRÁCIA v pravom hornom rohu stránky. Po potvrdení registrácie cez obdržaný email sa môžeš prihlásiť. Ako prvý krok po prihlásení sa doporučujeme aby si vyplnil/a informácie v časti MÔJ PROFIL. Tieto údaje slúžia pre zobrazovanie Teba ako autora príspevkov. Bez ich vyplnenia nebude možná publikácia pridaného obsahu.

Ak si chceš zmeniť prihlasovací email, kontaktuj nás na info@designby.sk.

DÁTA VAMI POSKYTNUTÉ cez náš portál

Za informácie Vami poskytnuté a zverejnené cez náš portál a za dôsledky vyvolané ich zverejnením si zodpovedný jedine Ty ako zverejňovateľ. Súhlasíš, že DESIGNBY.sk je iba pasívny kanál, slúžiaci na zverejnenie a online distribúciu Tvojich informácií. Portál designby.sk neručí za ich pravdivosť, úplnosť, aktuálnosť či súčasnosť.

Užívaním DESIGNBY.sk súhlasíš, že nebudeš:
a. zverejňovať materiál, ktorý nie je Tvojim autorským vlastníctvom. Takýto materiál je možné zverejňovať len s písomným a preukazateľným súhlasom vlastníka autorských práv.
b. zverejňovať materiál odhaľujúci obchodné tajomstvo, pokiaľ nie si jeho majiteľom alebo nemáš na to povolenie od jeho vlastníka.
c. vkladať materiál, ktorý je obscénny, zastrašujúci, urážajúci, diskriminačného charakteru alebo inak nevhodný.
d. reklamný materiál bez súhlasu prevádzkovateľa

Užívaním designby.sk súhlasíš, že za všetky, informácie, dáta, text, hudbu, fotografie, video, odkazy, grafické práce, alebo iný materiál /obsah/ zobrazujúci sa na DESIGNBY.sk je zodpovedný iba pôvodca tohto materiálu.

GALÉRIA/PORTFÓLIA

Naším cieľom je vytvoriť z dizajnov hodnotnú prezentáciu prác dizajnérov Slovenskej republiky, preto Ťa prosíme aby si si uvedomil, že všetko čo pridáš, je Tvoja vizitka. Nielen Tvoje portfólio, ale aj celý prejav je dôležitý. Každý dizajnér sa môže zaregistrovať iba jeden krát. Výnimkou je, keď je zadané štúdio/firma a zvlášť dizajnér.

PRIDÁVANIE OBSAHU

Pred pridaním obsahu je nutné vyplniť údaje v časti MÔJ PROFIL. Tieto údaje slúžia pre zobrazovanie Teba ako autora príspevkov. Bez ich vyplnenia nebude možná publikácia pridaného obsahu.

Príspevok pridáš podľa typu obsahu. Keď sa ako registrovaný užívateľ prihlásiš po kliknutí v menu na + PRIDAŤ OBSAH je potrebné vybrať správny typ: článok, fotoreport, dizajn, pracovná ponuka, udalosť či video. Každý typ obsahu má svoj formulár s prispôsobenými možnosťami. Preto ešte pred pridávaním dobre zváž, do ktorej kategórie tvoj príspevok najlepšie pasuje (napr. dátumy zobrazujúce sa na hlavnej stránke v pravom stĺpci CALENDAR je možné zobrazovať iba po ich pridaní vo formulári pre kategóriu EVENT). Pri pridávaní prosím postupuj podľa inštrukcií priamo vo formulári.

Obsah pridávaný ako DIZAJN bude publikovaný automaticky, hneď po pridaní. Ostatné príspevky budú publikované až po schválení administrátorom. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo obsah nepublikovať/upraviť.

Publikovaný bude iba obsah spĺňajúci všetky nasledovné kritériá:
a. obsah sa týka slovenského dizajnu, dizajnu na Slovensku, alebo podujatí/aktivít, ktoré môžu zaujímať slovenského čitateľa
b. obsah je vysoko informatívnej hodnoty a kvalitatívne vyhovujúci
c. príspevok je v slovenskom jazyku písaný s diakritikou
d. materiál NIE JE obscénny, zastrašujúci, urážajúci, diskriminačného charakteru alebo inak nevhodný
e. obsah reklamného charakteru bol vopred odsúhlasený prevádzkovateľom

V prípade, že si nie ste istý splnením podmienok, kontaktujte nás vopred na info@designby.sk.

VYMAZANIE OBSAHU/KONTA

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na vymazanie Tvojho príspevku ak poskytneš informácie klamlivé, zavádzajúce, nekompletné či neaktuálne, alebo designby.sk má rozumný dôvod na takéto podozrenie. Pokiaľ chceš vymazať Tvoj obsah alebo Tvoje konto na DESIGNBY.sk, kontaktuj nás na info@designby.sk.

PRÁCA

Portál designby.sk je iba sprostredkovateľ kontaktu medzi zamestnávateľom a kandidátom a nemá žiadnu účasť na dohode medzi týmito dvoma stranami; preto nezodpovedáme za žiadne vyplývajúce problémy. Z dôvodu nezverejňovania kontaktných informácií, sa priamy kontakt na registrovaného užívateľa pre verejnosť nezobrazuje a jeho prvé kontaktovanie je možné iba cez kontaktný formulár portálu DESIGNBY.sk. Zo štatistických dôvodov je firma, ktorá je kontaktovaná na základe svojej ponuky na designby.sk a nadviaže s kandidátom pracovný pomer, povinná nás o tom informovať.

KALENDÁR

Informácie nachádzajúce sa v sekcii sú informatívne z dôvodov závislosti od tretích strán, preto portál designby.sk za tieto informácie neručí. Ich pravdivosť doporučujeme overiť si priamo u zdroja. V prípade nesprávnosti informácie, či všimnutia si zmeny informácie nás prosím kontaktujte na info@designby.sk.

ČINNOSŤ PORTÁLU

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo pridávať, odoberať alebo meniť ponúkané služby. Pri zmene služieb na platené, registrovaný užívatelia budú upozornený emailom. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo beh služby ako takej ukončiť. Prevádzkovateľ nie je zodpovedný za prípadné výpadky služby, možnú stratu dát, či správnu funkčnosť služby.

ODKAZY (LINKS)

Portál designby.sk poskytuje plný súhlas na zverejnenie hyperlinkového odkazu na stránku www.designby.sk. Za tieto linky nebudeme účtovať žiaden poplatok. Akékoľvek odkazy sú na našej stránke zverejnené za účelom informovať verejnosť, bez negatívneho zámeru. Ak však nesúhlasíte s uverejnením odkazu na Vašu stránku na DESIGNBY.sk, prosíme Vás aby ste nás o tom informovali na info@designby.sk. Odkaz bude vymazaný.