portál o slovenskom dizajne
TRUSELLA - Design Furniture

Trusella je mladá slovenská značka, ktorá ponúka vlastný kreatívny dizajn interiérového nábytku. Firma Trusella bola založená koncom roka 2015 a jej princípy sú postavené na základoch elegancie a originality, pričom sa prepája hravosť s jednoduchosťou. Značka sa svojim dizajnom snaží odlíšiť od bežných tvarov a priniesť na trh nové nápady. Tri základné vlastnosti nášho dizajnu sú preto jedinečnosť, precíznosť a minimalistickosť. Naše produkty sú vyrábané výlučne z vysoko kvalitných materiálov ako oceľ, nerezová oceľ, drevo z masívu a exkluzívnych poťahových látok. Pri našich výrobkoch sa jedná výlučne o poctivú ručnú prácu. Naše produkty sú taktiež špecifické vďaka používaniu kontrastov studených a teplých materiálov, kontrastov farieb a kontrastov tvrdého materiálu s mäkkým. Trusella ponúka kolekciu nábytku, ktorá je vyrábaná v takom štýle, aby produkty do seba zapadali a dali sa medzi sebou kombinovať. Naša firma si zakladá na kvalite a detailoch, čo dokopy ponúka atraktívny výsledok – estetický zážitok, pohodlie a spokojnosť na strane zákazníka. Našim hlavným cieľom je skrášlenie domácností, kancelárií, reštaurácií, barov, kaviarní, vinárstiev a rôznych iných miest, ktoré im prinesie eleganciu, jedinečnosť a pocit pohodlia.

Nájdete nás aj na FB: https://www.facebook.com/trusella.sk/

a Instagrame: https://www.instagram.com/trusella.sk/

http://trusella.sk/

DNA taburetka BIG

DNA Taburetka BIG je ideálna do domácností, kancelárií, barov, kaviarní a reštauracií a je využiteľná aj na akciách a podujatiach rôzneho charakteru. Túto veľkú taburetku so štíhlou a zároveň pevnou konštrukciou z brúsenej nerezovej ocele je možné používať ako taburetku na sedenie a taktiež aj ako podnožku. DNA taburetka je šikovná kvôli ľahkej manipulácii. Ak sa na taburetku pozeráme, z každého uhľa vytvára iný tvar a tým pádom očný klam, ktorý spôsobuje, že vďaka vždy jednej nepodopretej strane môže taburetka pôsobiť nestabilne. Stabilita je však jednou z jej základných a najdôležitejších vlastností. Vrch taburetky pokrýva vyšší sedák potiahnutý kvalitnou látkou v rôznych odtieňových variáciach. Konštrukcia a sedák sa výborne dopĺňajú vďaka spoločnému minimalistickému dizajnu a ostrým geometrickým tvarom a líniam. Farebnosť taburetky ostáva jednotná kvôli príbuzným farbám, ktoré sa odlišujú len veľmi jemne. Na druhej strane kontrastujú tvrdé a mäkké materiály. DNA barová stolička

DNA Barová stolička je barová stolička so štíhľou a zároveň pevnou konštrukciou z brúsenej nerezovej ocele. Vrch stoličky pokrýva nízky sedák potiahnutý kvalitnou látkou v rôznych odtieňových variáciach. Konštrukcia a sedák sa výborne dopĺňajú vďaka spoločnému minimalistickému dizajnu a ostrým geometrickým tvarom a líniam. Ak sa na stoličku pozeráme, z každého uhľa vytvára iný tvar a tým pádom očný klam, ktorý spôsobuje, že vďaka vždy jednej nepodopretej strane môže táto “tancujúca” stolička pôsobiť nestabilne. Stabilita je však jednou z jej základných a najdôležitejších vlastností. Farebnosť stoličky ostáva jednotná kvôli príbuzným farbám, ktoré sa odlišujú len veľmi jemne. Na druhej strane kontrastujú tvrdé a mäkké materiály. Stolička sa hodí predovšetkým do barov, kaviarní, reštauracií a vinárstiev, taktiež aj do domácností alebo kancelárií. Je využiteľná aj na akciách a podujatiach rôzneho charakteru. So stoličkou sa ľahko manipuluje a jej silnou stránkou je taktiež pohodlnosť, keďže konštrukcia umožňuje ukladanie chodidiel v rôznych polohách.