portál o slovenskom dizajne
Kura Harabura

Kura Harabura je kreatívna značka oblečenia pre celú rodinu - od bábätiek, detí, cez mamy, tatov, sestry, bratov až po starých rodičov.

Za všetkým stojí Zora Puškáčová, pôvodom vyštudovaná právnička, ktorá sa po 6 rokoch života kiancelárskej krysy rozhodla ísť za svojím snom a zmeniť profesiu napriek očakávaniam rodiny.
Jej vášeň pre kreativitu a dizajn prelomila zaužívané predsudky. Štastná a naplnená mama dvoch malých chlapcov po večeroch a po nociach vymýšľa nové motívy a cez deň ich potláča v dieľničke aj so všetečnými pomocníkmi.

http://www.kuraharabura.sk/

Dokonalá matka (limitovaná jesenná edícia) / 21,90 Eur

Okolie na nás, mamy, často kladie kopec nárokov, očakávaní, požiadaviek… veď sme predsa na “dovolenke” a nechodíme do práce, musíme mať predsa dokonale vyupratovanú domácnosť, dokonale navarené, dokonalé deti bez jedinej chyby… hoplá, o tie deti sa však musí niekto postarať! :) Dokonale nadizajnované tričko pre nedokonalé matky…

Limitovaná jesenná edícia v obmedzenom množstve – pokiaľ tričká stačia…

Rastiem z lásky / 37,53 Eur

Nádherný set pre celú rodinu! Každé dieťatko potrebuje more lásky k tomu, aby rástlo nielen do krásy, ale aj do sily – presne tak, ako z malého semienka vyklíči najprv krehká rastlinka, z ktorej však pri dobrej opatere a bezpečí bude o niekoľko rokov mohutný košatý strom… Čarovné krhličky mamy a ocka sa vždy postarajú o dostatok lásky!