portál o slovenskom dizajne
Mgr. art Martin Mistrík

Vizuálna identita
Magazín
Kniha
Plagát
Web
Logo

Iné aktivity: www.opendesignstudio.net, www.waflicky.sk

http://www.zelenaluka.sk/

Štúdio 12

Vizuálna identita mesačných programových plagátov vychádza z populárneho streetartu, nájdeného po Bratislave. Streetový koncept je rozpracovaný do formy nálepiek v bulletine.

Divadlo Andreja Bagara

Vizuál sezóny 2010/2011. Spojovateľom je abstrakt z každej divadelnej inscenácie v podobe info ikonky. Plagát, billboard, citylight, bulletin, inzercia, PF, kalendár.

Oskár Čepan 2010

Identita ceny mladých výtvarníkov. Hlavnou cenou je tvorivý pobyt v New Yorku. Plagáty, pozvánky, odznaky, noviny, inzercia.

Nová dráma 2010

Kompletná identita divadelného festivalu Nová dráma. Témou ročníka bolo 3D. Plagáty, billboard, citylighty, bulletin, letáky, odznaky, tričká, tašky, inzercie, visačky.

Arteterapia

Identita divadelného festivalu Arteterapia. Podtitul ročníka bolo Chránené územie – divadlá zamerané na menšiny, imi/emigrantov, a tému hraníc fyzických aj psychických. Plagáty, bulletin, visačky, vstupenky, inzercie.

http://www.divadlozpasaze.sk/www/festival/2009/main.php

13 kubikov

Vizuálna identita sezóny art galérie 13m3. Línia plagátov, špeciálne materiály a komplexný súhrnný katalóg pri príležitosti výročia.

Crazycurators Biennale II

Identita festivalu mladého umenia Crazycurators Biennale II. Plagát, billboard, bannery, pozvánky, nálepky, pohľadnice, inzercie.

Týždeň mobility

Vizuálna identita eko festivalu Týždeň mobility v Žiline, zameraná na podporu alternatívnej a ekologickej dopravy. Logo združenia, identita každého ročníka a všetky materiály s festivalom spojené.

SMOG

Plagát, leták, web a DVD filmu Daniela Riháka SMOG.

www.danielrihak.com/smogfilm

Satelit

Logo a vizuálna identita galérie SCD, zameranej na mladý dizajn.

Foto/Grafická správa o stave sídliska Petržalka

Súbor 73 pohľadníc z Petržalka. Vizuálne interpetujú najrôznejšie zákutia tohto sídliska.

petrzalka.zelenaluka.sk

Ocenené Národnou cenou za dizajn v kategórií študentský dizajn.