portál o slovenskom dizajne

CRYSTALLINE TABLE II

Téma: Kruhy na vode 2012
OCENENIE: 1.miesto (voľná kategória)
Konferenčný stolík vznikol inšpiráciou ľudovej tradície prestierania stolov pestrými bohato zdobenými farebnými obrusmi, pričom základom stolovania bol vždy krásny čipkovaný alebo vyšívaný obrus. Snažil som sa novými technológiami a materiálmi prinavrátiť túto tradíciu naších starých mám ktorá sa už úplne vytratila z dnešného moderného sveta. RGB podsvietenie ponúka veľkú škálu farieb a taktiež je možné meniť intenzitu svetla.

Senec Design of interior

Obývačka spojená s kuchyňou plus kúpelňa
Rok vzniku: 2012

Playground ORGANICA

Téma: Návrh detského ihriska 

Kompletný návrh detského ihriska, od mobiliáru (lavičky, koše) cez dynamické prvky, prevažovadlá cez lezecké prvky a hojdačky. Ihrisko bolo navrhnuté na plochu 15x15m. K tomu bol vytvorený model v mierke 1:5 

Ihrisko bolo navrhnuté pre firmu FUN TIME s.r.o.Rok vzniku : 2012 

CRYSTALLINE table

CRYSTALLINE table / NA PREDAJ

Konferenčný stôl crystalline je vyrobený v kombinacii hi-macsu a kovu. Farebnosť je možné meniť, v závislosti od klientových požiadaviek.

Circle OMS

TÉMA: Kancelárske svietidlo pre rok 2020

Tento koncept kancelárskeho svietidla  potláčať nepriaznivé vplyvy ktoré vplývajú na človeka pri výkone práce. Upravuje FAREBNÉ PREVEDENIE PRACOVISKA, tlmí HLUK, dokáže meniť intezitu a sýtosť OSVETLENIA, a zároveň má v sebe zabudovaný elektronický nehlučný čistič vzduchu ktorý ČISTÍ A IONIZUJE vzduch na pracovisku čím zlepšuje výkon a zdravie človeka.

Koncept bol navrhnutý pre firmu OMS lighting
Rok vzniku: 2012

videá
Animacia

Štipce na tanier

TÉMA: Design FÓR you

Odnímateľné plastové štipce, riešia problém nosenia plného taniera kedy musíme použiť obe ruky a nemáme si ako zobrať príbor alebo servítok. Po použití je možné tanier umyť a zavesiť na žinku.

Rok vzniku: 2011

MENeggo

TÉMA: Design FÓR you

Barová stolička určená pre pánov, na bezpečné uloženie svojho EGGa pri popíjaní v podnikoch.

Rok vzniku: 2011