portál o slovenskom dizajne

DIZAJN MARKET na Multivitamíne

DIZAJN MARKET na Multivitamíne

MULTIVITAMÍN, ako multižánrová BENEFIČNÁ akcia, má za cieľ obohatiť ľudský organizmus vysokou dávkou kultúry. V piatok 8. októbra 2010 sa bude niesť v duchu visual art VS. hudobný nárez.

V bratislavskom Zrkadlovom háji program odštartuje o 15:00 dizajn market, na ktorom sa predstavia slovenský a český dizajnéri a handmade výrobcovia 


Zahrá a spríjemní atmosféru Dj Stroon a náštevník si tu bude môcť zakúpiť od dizajn tričiek, šperkov až po knižky či nové dvd Animation nie je mŕtva / Animácia is not dead. To budete mať možnosť si pozrieť o 18.00 na premietaní zastrešené Fest Ančou. 

Akciu, organizovanú združením Kelvek, zavŕšia koncerty The Autumnist, Future sound of Petrzalka a divokú párty roztancujú Marius Konvoj (CZ). Perličkou budú 3d okuliare a tričká s 3d potlačou, ktoré dostanete pri vstupe a ktoré zaujímavo vizuálne obohatia túto párty. 

Výťažok z akcie poputuje z polovice na OZ Súcit a pomoc na opustené a týrané zvieratá a z druhej polovice na realizáciu dizajn shopu, kde sa budú prezentovať dizajnéri a umelci.

blog comments powered by Disqus