portál o slovenskom dizajne

Dyson dizajn proces vo Viedni

Dyson dizajn proces vo Viedni

S prichádzajúcim októbrom sa môžme tešiť nielen na bratislavský Dizajnvíkend ale aj na viedenský týždeň dizajnu VIENNA DESIGN WEEK. Vienna Design Week sa začína 1. a končí 10. októbra 2010. Nenechajte si ujsť jeho bohatý program. Určite nezabudnite na výstavu jedného z najznámejších mien dizajnérskeho sveta Jamesa Dysona.

Výstava bude otvorená 1. októbra v designforum Wien (Quartier 21 / MQ, Museumsplatz 1, 1070 Viedeň) a potrvá do 22. decembra 2010


Viedenský DESIGN WEEK 2010 bude otvorený čiastočne interaktívnou výstavou, ktorá dá návštevníkom nahliadnuť do výskumu a vývoja, ktoré sú základom pre revolučné technológie a inovácie v Dyson. 

”Dizajn je o tom ako veci fungujú a nie o tom ako vyzerajú. Ráta sa to čo je vovnútri.” James Dyson. 

Vynájdením technológie Dyson Cyclone™ (bezvreckový vysávač bez straty sania) spôsobil James Dyson prevrat na začiatku 90. rokov. Neskôr v roku 2007 si získal pozornosť vďaka rýchlemu, hygienickému a energeticky účinnému fénu na ruky Dyson Airblade™. Najnovšia inovácia z spoločnosti Dyson je bezlopatkový ventilátor Air Multiplier™, ktorý v súčasnosti predstavuje medzinárodnú senzáciu. 

Pre viac informácií o výstave navštívte designforum.at

Program a viac informácií o VIENNA DESIGN WEEK 2010 nájtede na viennadesignweek.at.

blog comments powered by Disqus